Świetlice DK - Świetlica Galwiecie

Od stycznia 2014 roku w Centrum Kulturalno - Rekreacyjnym w Galwieciach ruszył cykl spotkań pt.: "Moja pasja -  mój sposób na życie".


Realizacja przewidziana jest na 6 miesięcy. Polega on na  comiesięcznych spotkaniach chętnych mieszkańców Galwieć z osobami pasjonującymi się dowolną dziedziną.
Jako pierwszą  gościliśmy panią Ewę Rakowską - właścicielkę Studia Stylizacji Paznokci "Paznokcie Ewy". Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Ewa podzieliła się z obecnymi wiadomościami na temat pielęgnacji rąk i paznokci, pokazała w jaki sposób się je przedłuża  oraz zaprezentowała metody do ich ozdabiania.
26 lutego w świetlicy gościła pani Lidia Liszewska - makijażystka i wizażystka. Poprowadziła ona pokaz makijażu dziennego. Pani Lidia chętnie odpowiadała na wszystkie zadawane pytania dotyczące nie tylko makijażu ale również pielęgnacji twarzy.  
Kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się w marcu. Dziękujemy pani Ewie i pani Lidii, że zgodziły się podzielić z nami swoją wiedzą.


AK